İletişim

Adres: İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Vezneciler/İstanbul
E-mail: iugenetics@gmail.com

41 thoughts on “İletişim”

 1. Merhaba. Bir husus ile ilgili bilgi almak istiyorum. Mezun durumundayım ve şuan için bir üniversite ile bağlantım yok. Bu şartlarda da başvuru yapmam mümkün mü?

  1. Merhaba Mehmet Faik Bey,
   Tabii ön kayıt formunu doldurarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz

 2. Merhaba,ben kesin olarak kayıt olmuş durumdayım cuma günü okul durumumdan dolayı bir şey sormak istiyorum konuşmaların hepsine katılım zorunlu mu acaba?

  1. Merhaba kayıt işlemleri cumartesi günü öğle arasına kadar devam edecektir. katılım için bu vakte kadar kaydınızı yaptırmıs olmanız gerekmektedir.

  1. Merhaba,
   Kayıtlarımızı kapattık.Ancak etkinlik günü açılış saatınden 1 saat önce gelirseniz kayıt masasında kayıt alma işlemlerimiz devam edecektir. ilginiz için teşekkür eder iyi akşamlar dileriz.

  1. Merhaba,
   Kayıtlarımızı kapattık, Ancak etkinlik günü açılış saatınden 1 saat önce gelirseniz kayıt masasında kayıt alma işlemlerimiz devam edecektir. ilginiz için teşekkür eder iyi akşamlar dileriz.

 3. Merhabalar 5-7 mart 2017 tarihleri arasındaki kış okulu etkinliğine posterle katılım gerçekleştirmek istiyorum. Son poster gönderim tarihi hakkında bilgi alabilir miyim?

  1. Merhabalar kesin kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra poster sunumları hakkındaki bilgilendirme maili adresinize en kısa sürede ulaşacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

  1. Merhabalar,
   Kayıtlarımız devam etmekle beraber 4 hafta içinde kapanacaktır. ilginize teşekkür ederiz.

  1. Merhabalar,
   Etkinlik programımız en kısa sürede yayınlanacaktır. Bizi takip etmeye devam edebilirsiniz, ilginize teşekkür ederiz!

 4. Merhaba , 12 kişi grup halinde geleceğiz. İşlemimizi nasıl yapalım ? Kayıt ve ödemeyi ?

  Şimdiden teşekkür ederim , iyi çalışmalar 🙂

  1. Merhabalar,
   iugenetics@gmail.com adresine grubunuzdaki kişilerin isimlerini ve tc no’larının listesini yollar, herkes ön kayıt işlemini bireysel olarak gercekleştirir sonra mümkünse toplu yatırım işleminizi yaparsanız kesin kaydınız gercekleşecektir. işlemlerinizi size gönderilecek bilgilendirme maili üzerinden kontrol edebilirsiniz. ilginize teşekkür ederiz
   İyi günler

 5. merhabalar biz kış okuluna kaydımızı yaptırdık,yalnız kalacak yerle ilgili üniversitenin öğrenciler için anlaşması var mı ücretli veya ücretsiz

  1. Merhabalar sosyal medya hesaplarımızdan sizler için görüştüğümüz ve özel indirimler aldıgımız hostellerin bilgisini paylaştık yararlanabilirsiniz 🙂

  1. Merhaba,
   Yabancı hocalarımız ingilizce türk hocalarımız genellikle türkçe sunum gercekleştirecek. Bununla birlikte simultane ceviri hizmetimiz bulunmaktadır. İlginize teşekkür ederiz. 3-5 Martta görüşmek üzere!

 6. Merhaba,biz malesef ki ön kayıt tarihini kacirdik bugün kayıt yaptırmanız ve ücretleri yatirmamiz mümkün mü ?

 7. merhaba biz kış okulu kaydımızı gerçekleştirdik şehir dışından geliyoruz da muhtemelen masa başı kaydına yetişemeyeceğiz orada herhangi bir problemle karşılaşırmıyız

  1. Merhaba, Cumartesi günü saat 12.00ye kadar kayıt işlemlerimiz devam edecektir. Cuma günü her saatte giriş kaydı yapabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. 3-5 Martta görüşmek üzere!

 8. Merhaba, malesef kayıtları kacırdım yarın gelip giristen kayit yaptirma ve ücret ödeme gibi bir durum olabilir mi acaba ?

 9. Merhabalar kayıt oldum, ancak zamanı ve saati hakkında bir bilgim Yok yardımcı olabilir misiniz ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir